Neohodnoceno

Vzduchová pistole Sig 226

Sig Sauer P226, vzduchové pistole kalibru 4,5mm s pohonem CO2, kapacita zásobníku 2x 8 diabolek / BB, Blowback systém, autentická replika.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: SIG226
Značka: Sig Sauer
3 800 Kč
Kategorie: Bez ZP
Položka byla vyprodána…

Vzduchová pistole Sig Sauer P226

Značka Sig Sauer je ve světě palných zbraní velký pojem. Nyní se začíná zabývat také vzduchovkami a jelikož chtějí i od těchto zbraní vysokou kvalitu, nechávají je vyrábět v Japonsku. Již na první pohled je jasné, že zde byly použity kvalitní materiály při výrobě. Jak v případě kovového závěru tak kovového rámu zbraně. Ano, jedná se o full metal konstrukci.

Ocelová drážkovaná hlaveň modelu Sig Sauer P226 zajišťuje rotaci a přesnost pro olověné střelivo typu diabolo. Zároveň je možné u této zbraně využít destruktivnější ocelové BB broky 4,5mm.

Zásobník na střelivo lze dokoupit navíc i samostatně. Kapacita zásobníku činí 2x 8 ran, obsahuje totiž dva věnečky na střelivo. Jeden s hora, druhý zespoda. Nabijete tedy 16ks střeliva, po 8 ranách vyjmete a jen otočíte pro dalších 8 výstřelů.

Bombička CO2 12g, která zajišťuje chod zbraně se vkládá přímo do zbraně pod vyklápěcí zadní kryt rukojeti.

Princip systému CO2 je velmi jednoduchý. Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky.

Spoušťový mechanismus pistole Sig Sauer P226 má konstrukční řešení typu Double Action Only, spoušť zajišťuje posun střeliva, natažení zbraně a pak samozřejmě samotný výstřel.

 

Zbraně kategorie D je možné zakoupit od 18let, bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz nebo ji registrovat. Pro skladování a přepravu zde platí stejně jako pro ostré palné zbraně skladovat, přenášet a nosit skrytě. Se zbraní kategorie D můžete střílet nejen na střelnici, ale také v označeném bezpečném prostoru, například na vlastním pozemku. 

Během střelby umocňuje zážitek BlowBack systém, který zajišťuje pohyb závěru po výstřelu ze zbraně, jak tomu je u palných zbraní. S pohybem závěru je spojen i zpětný ráž pistole což je na úkor přesnosti, ale realističnost to rozhodně vynahradí.

Vzduchová pistole SigSauer P226 je vybavená pojistkou proti náhodnému výstřelu, umístěnou stejně jako na originálu kousek od záchytu zásobníku v podobě páčky, ovládané nahoru a dolů. Mířidla jsem pevná.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: