Neohodnoceno

Vzduchová puška růžová

SPA CP2, jednoranné vzduchové pistole CO2 kalibru 4,5mm / .177 s možností zásobíku na střelivo, sportovní polymerová rukojeť, set s prodloužením hlavně a pažbou.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: CP02
Značka: SPA
1 600 Kč
Kategorie: Bez ZP
Položka byla vyprodána…

Vzduchová pistole CP2 patří mezi pistole vyráběné dnes již známou čínskou společností SPA, která dříve představila model Bullpup P12. Základním rysem modelů CP je jednorázová 12g CO2 bombička, jejíž náplň slouží jako hnací médium.

Bombička se jednoduše vkládá po odšroubování zátky do kontejnéru umístěného pod hlavní. Na jednu standardní CO2 bombičku lze za běžných teplotních podmínek vystřílet až 40 ran. Vhodné střelivo do pistolí CP jsou klasické diabolky, protože zbraň je osazena drážkovanou hlavní. 
U tohoto modelu CP 2 je již natahování nabíjecí páky umístěno na levé straně, proto není nutno, při střelbě pravou rukou, přehmatávat na opačnou stranu zbraně. Dalším kladem  pistole je multifunkční využití.

Součástí zbraně jsou dva devítiranné zásobníky, takže záleží na střelci, zda bude mít pistoli opakovací či s využitím redukce, která je součástí balení, jednoduše přestaví zbraň na jednorannou. 

Jedná se o model, který je možné během chvíle přestavět z klasické známé pistole na pušku. Pro tuto úpravu v balení naleznete hlaveň, na které je závit pro moderátor zvuku, který je také součástí balení. Krabice dále obsahuje pažbu a těsnění.

Pažbička pistole je vyrobena z černého polymeru a je ergonomická. Pistole je vybavena pevnou muškou a na rybině osazenou výškově i stranově stavitelnou muškou. Ta lze sejmout a na lištu nasadit např. kolimátor, který lze dokoupit jako příslušenství ke zbrani.

Praktická zkušenost: Jedná se o velmi spolehlivou a přesnou pistoli na CO2 bombičky, určenou pro zábavnou střelbu. I přes nízkou cenu se vyznačuje velmi kvalitním dílenským zpracováním. Velkou výhodou tohoto modelu je rychlá úprava pistole na pušku.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: