Neohodnoceno

Perkusní pistole Gladiátor, různá provedení

Konkrétní model i typ zbraně můžete vybrat přímo od dodavatele na www.detonics.com

Položka byla vyprodána…
Skladem u dodavatele
Kód: 1635
12 490 Kč
Kategorie: ZBRANĚ
Položka byla vyprodána…

Mnoho zájemců o novou zbraň si není jisto, kterou variantu zvolit?

Vhodná ráže zbraně na sebeobranu? Obecně, čím větší perkusní ráže, tím lze dosáhnout vyšší výkon zbraně. Obě použité ráže, .45” i .50” jsou ale velice výkonné a plně vhodné na sebeobranu.

Provedení D1, D2 nebo D3? Po technické stránce jsou všechny modely identické. Varianta D2 má, oproti D1, o 15 milimetrů delší hlaveň a pažbu prodlouženou plastovou botkou. Díky tomu je možné zbraň komfortněji držet všemi prsty, ale je to na úkor kompaktních rozměrů, které jsou předností varianty D1. Varianta D3 má kratší hlaveň modelu D1, ale prodlouženou rukojeť modelu D2, což z něj dělá jakýsi kompaktní hybrid, který je krátký, ale skvěle se drží.

Základní Basic model nebo Professional? Základní model i Professional jsou po technické stránce vždy stejné. U základního modelu jsme přibalili jen to nejnutnější, abychom cenu zbraně udrželi co nejníže. Přesto i základní model můžete bez problému plnohodnotně používat. U modelu Professional jsme do výbavy přidali celou řadu skutečně užitečných věcí, které jsou navíc v této sadě za výhodnou cenu.

Všechny modely pistolí mají povrchovou úpravou hlavně KeramiteTM s životností 1 000 000 výstřelů (jedná se o jeden z nejdokonalejších povrchů, které se na zbraních používají) a doživotní záruku na celou zbraň.


V perkusním provedení pistole nevyžadují zbrojní průkaz (zbraň kategorie C-I) a jsou volně prodejné svéprávným osobám starším 18 let s místem pobytu v České republice.​

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: