Neohodnoceno

Fusion monokulár Hikmicro Gryphon GH25

Zbrusu nový model pro rok 2021. Úplná novinka na trhu, Fusion monokulár Hikmicro Gryphon - Noční vidění a termovize v jednom příručním monokuláru.

Položka byla vyprodána…
do 3 dnů
Kód: 3720
Značka: Hikmicro
46 500 Kč
Kategorie: Termovizní puškohledy Hikmicro
Záruka: 3 roky
Položka byla vyprodána…
Fusion monokulár Hikmicro Gryphon GH25
Sleva

Tento monokulár je po dlouhé době opravdový zlom v pozorovacích přístrojích NOČNÍ VIDĚNÍ I TERMOVIZE! Jedná se o naprostou novinku od výrobce Hikmicro. Tento pozorovací Fusion monokulár Hikmicro Gryphon pro noční vidění v sobě skrývá termovizní přístroj a také CMOS senzor pro noční vidění od největšího výrobce těchto zařízení na světě Hikvision.

Při pozorování si můžete zvolit, zda chcete prostředí pozorovat v termovizním spektru reagující pouze na rozdíly teplot, nebo pomocí noční vidění.

Naprostý unikát je možnost zobrazit/spojit oba obrazy v jeden a zobrazit spojený obraz kde budete mít zobrazené veškeré detaily.

Obrovská výhoda termovizního zobrazení v případě, že je zvěř například ve vysoké trávě, nebo v hustém porostu a noční vidění kde jste schopni poznat rozdíly zbarvení, nebo velikost trofeje.

Nyní už nemusíte přemýšlet, jestli je lepší noční vidění, nebo termovize, Hikmicro Gryphon umí zobrazit a spojit obě technologie!

Například pokud na krmeliště přijde strakaté/flekaté divoké prase, tak s termovizním přístrojem nejste schopni tento rozdíl ve zbarvení poznat, protože teplota těla je stejná jako ostatních kusů.

S Gryphonem dokážete přečíst i trofej zvěře a kochat se, aniž byste museli používat dvě zařízení (noční vidění, nebo termovizi).

To ale není všechno, v tomto zařízení, které je extrémně malé a vejde se do kapsy.

Bojíte se, že po konci záruky Vám odejde baterie a Hikmicro Gryphon už nevydrží, případně výměna baterie bude moc drahá? Tak to nebude problém, u toho fusion monokuláru lze vyměnit baterie pouhým stisknutím tlačítka.

Záruka 3 roky!!

384x288, 12µm, 25/35 mm

OLED 1024, CMOS lens

16 GB intergrované úložiště

3 možnosti zobrazení podle toho co je pro Vás momentálně vhodnější (termovizní, noční vidění, termo i noční vidění prolnuté v jednom obraze)

Vyměnitelnáí baterie

Menu v českém jazyce

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: