Neohodnoceno

ATN THOR (MARS) LT 4-8x termovize 160px

Položka byla vyprodána…
Předobjednávka
Kód: 3756
Značka: ATN
47 900 Kč
Kategorie: Termovizní puškohledy ATN
Záruka: 3 roky
Položka byla vyprodána…
ATN THOR (MARS) LT 4-8x termovize 160px
Novinka Připravujeme

Nová, kompaktní, s nízkou váhou! ATN MARS 4 LT

 

Dlouho očekávaná lehká termovize je zde. Výrobce ATN přichází s novou verzí termovize s označením LT (lite). Termovize má sloužit jako alternativa pro lovce, kteří nekladou vysoké nároky na funkce termovize, ale upřednostní výkon samotného čipu za rozumnou cenu. 

 

Jen 650g a výdrž baterie 10+ hodin!

 

Nová termovize ATN je spolehlivým partnerem na lov ve dne i v noci.

 

ATN mars 4 LT je vybarena jádrem ATN Obsidian Core LT, jehož provoz je velice úsporný. Výdrž integrované baterie díky tomu přesahuje 10 hodin provozu. 

 

Smart HD termovize má velice jemný obraz díky revolučním technologiím, které byly použity při výrobě senzoru. Nedochází tedy k pixelizaci (rozostření) obrazu termovize. Rozlišení displaje HD je 1280x720.

 

Mějte přehled

Detekční vzdálenost termovize je 625 metrů. Identifikační vzdálenost je 210m. Senzor o výkonu 60HZ zajišťuje plynulé zobrazení.

 

Přiblížení

Model Mars 4 Lt disponuje 4násobným optickým zvětšením a až 8násobným digitálním zomem.

 

Snadná montáž

Termovizi je možné připevnit na zbraň za pomoci 30mm kroužků, které nejsou dodávány spolu s termovizí. Termovize má odolnou konstrukci ze slitiny hliníku a lze ji tak použít na jakoukoliv ráži.  

 

Ovládání termovize

Ergonomie tlačítek byla vytvořena tak, aby bylo ovládání termovize jednoduché pro každého uživatele. Velikost tlačítek je uzpůsobena i k ovládání v rukavicích a stejně tak i pro lovce, kteří mají “větší” prsty.

 

Výdrž baterie 10+ hodin

Je zajištěna integrovanou baterií s vysokou kapacitou v kombinaci s výkonným, dvou jádrovým procesorem ATN. Baterie od výrobce Panasonic mají životnost až 1000 nabíjecích cyklů. To znamená 10 000 hodin provozu. Nabíjení probíhá pomocí kabelu/konektoru USB-C. U nového konektoru USB-C nezáleží jakou stranou je do zařízení připojen. 

 

Nastřelení

Způsob nastřelení je u výrobků ATN mnohem jednodušší, neuž u denní optiky.

Postup nastřelení je velice jednoduchý. Po spuštění nastřelovacího programu se vám automaticky zobrazí dva překrývající se kříže. Po provedení prvního výstřelu namíříte nepohyblivý kříž na střed terče a druhý kříž posunete na místo zásahu. Potvrzením nastavených hodnot se automaticky upraví poloha kříže a vy tak můžete provést kontrolní výstřel. 

 

Užitečné funkce

Kromě standartních funkcí, kterými termovize disponuje, můžete změnit barvu teplého bodu na černou, nebo bílou. Dále změnit barvu záměrného kříže, jas dipleje a přiblížení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: